USŁUGI

Usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie

Firma CENTROSAN świadczy najwyższej klasy usługi hydrauliczne  oraz instalacyjne na terenie Piaseczna i okolicznych miejscowości. Fachowa i miła obsługa w połączeniu z solidnością i szybkością działania to, z całą pewnością nasze największe atuty, na których opieramy swoją działalność. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do podnoszenia jakości wykonywanych usług, dlatego stale rozszerzamy zakres naszej oferty, jak również dbamy o regularne podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu hydraulików i instalatorów.

Dysponujemy wszelkimi, wymaganymi pozwoleniami, które uprawniają nas do wykonywania zawodu. Ponadto systematycznie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów materiałów i urządzeń, które wykorzystujemy w codziennej pracy, dzięki czemu zdobywamy cenne doświadczenie, potwierdzone licznymi certyfikatami. Niemniej jednak, najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych przez CENTROSAN usług są referencje naszych Klientów, będące odzwierciedleniem ich satysfakcji ze współpracy z nami.

Profesjonalni hydraulicy z Piaseczna

Zawód hydraulika czy instalatora należy do grupy najbardziej odpowiedzialnych zajęć. Nieodpowiednio skonstruowana instalacja wodna kanalizacyjna lub grzewcza może być nie tylko nad wyraz irytująca, ale co gorsza może spowodować spore straty finansowe. Nie mówiąc już o instalacjach gazowych czy kotłowniach, które wykonane niestarannie bądź niezgodnie z obowiązującymi normami mogą być po prostu niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia.

Szanowni Państwo powierzając nam wykonanie instalacji hydraulicznej w Waszych domach, zyskujecie coś więcej, jak tylko najlepszej klasy specjalistów, którzy szybko i dobrze zrealizują zlecone prace…zyskujecie spokój na wiele lat! Jesteśmy bowiem fachowcami, którzy wdrażając lub projektując rozwiązania instalacyjne korzystają z wieloletniego doświadczenia i niebagatelnej wiedzy.

 

Specjalizujemy się w montażu:

- pomp ciepła

- kotłów kondensacyjnych

- kolektorów słonecznych

- kotłowni małej, średniej i dużej mocy

- wentylacji mechanicznej

- kominków z płaszczem wodnym

- instalacji ogrzewania podłogowego

- instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej


 Sprawdź nas zadzwoń lub napisz 

 

 

                                                CENNIK USŁUG

MONTAŻ KOTŁOWNI DO 35kW od  1500zł
do 2500zł
MONTAŻ KOMINKA Z PŁASZCZEM WODNYM od  1000zł do 1500zł
MONTAŻ KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH (PAKIET) od  3000zł do 4000zł
OGRZEWANIE PODŁOGOWE od  35zł/m2 do 40zł/m2
MONTAŻ GRZEJNIKA (standard)
od  80zł/szt 120zł/szt
MONTAŻ SZAFKI I ROZDZIELACZA od  230zł/szt do 360zł/szt
WYKONANIE PODEJŚCIA WOD-KAN
od 120zł/pkt do 170zł/pkt
WYKONANIE INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA od 140zł/pkt do 200zł/pkt
DEMONTAŻ STAREJ INSTALACJI HYDRAULICZNEJ od 40zł/pkt do 100zł/pkt
DEMONTAŻ STARYCH PUNKTÓW SANITARNYCH od 20zł/pkt do 80zł/pkt
MONTAŻ STELAŻA (WC, BIDET, UMYWALKA) od 200zł/szt do 350zł/szt
BIAŁY MONTAŻ (UMYWALKI, WC, BIDET, BATERIA) od 90zł/pkt do 190zł/pkt
INNE USŁUGI HYDRAULICZNE            NA ZAPYTANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*podane ceny są canami netto

 

 

 

Przy zakupie materiału wraz z usługą montażu istnieje możliwość skorzystania z preferencyjnej stawki VAT - 8%

 

Jeśli masz pytania - napisz:

FORMULARZ KONTAKTOWY

imię *
nazwisko
telefon *
e-mail *

* - pola wymagane

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez „Centrosan-BUD" Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz przy ul. ul.Julianowskiej 24B z siedzibą w Piasecznie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez„Centrosan-BUD" Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz przy ul. ul.Julianowskiej 24B z siedzibą w Piasecznie, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

* Oświadczam iż zapoznałem się z treścią regulaminu.

Zasady ochrony danych osobowych

Wyślij


<< powrót
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak
być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami przed dokonaniem zakupu. Do góry