Regulator 80TXRX
Zdjęcie główne
301,35 PLN BRUTTO
Nowa cena !
256,15 PLN BRUTTO
KUP

Euroster 80TXRX

Stosowany w apartamentach oraz biurach. Reguluje temperaturę w pomieszczeniach, sterując pracą grzejników niezależnie od źródła ciepła.

 

Euroster 80TXRX to bezprzewodowy regulator sterujący pracą grzejników. Nie wymaga kłopotliwego kucia i układania instalacji kablowej. Oznacza to także, możliwość dowolnego przemieszczania regulatora w budynku na odległość do 30m.

Symbol anteny na termostacie oraz wskazania procentowe otwarcia zaworu informują o prawidłowej pracy systemu.

Regulatory Euroster TXRX zaprojektowano dla mieszkańców wielo i jednorodzinnych domów, którzy chcą w racjonalny sposób zarządzać energią cieplną swojego otoczenia. Zaprogramowany regulator Euroster 80TX przesyła informację do termostatów Euroster 80RX, które regulując przepływ wody grzewczej, utrzymują temperaturę powietrza na określonym poziomie w zadanych przedziałach czasowych.

System umożliwia sterowanie max 8 termostatami/grzejnikami przez 1 regulator.

Sterowanie grzejnikami odbywa się w sposób płynny. Oznacza to, że termostat przymyka lub otwiera zawór grzejnika proporcjonalnie do różnicy temperatur pomiędzy zadaną a rzeczywistą.

W celu zabezpieczenia przed zewnętrznymi zakłóceniami radiowymi, system posiada dwuczęściowy, modyfikowany kod transmisji.

 

więcej informacji...


<< powrót do listy produktów
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak
być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami przed dokonaniem zakupu. Do góry