Serwis
Zdjęcie główne

 

Wszyscy pracownicy serwisu posiadają komplet narzędzi pozwalający na naprawy oraz montaż poszczególnych podzespołów kotłów i podgrzewaczy wody. W skład nich wchodzą komplety kluczy, wkrętaków, elektronarzędzia, oraz specjalistyczne narzędzia serwisowe do prac przy urządzeniach kotłowych.

Samochody serwisowe wyposażone są w zestaw niezbędnych części zamiennych liczący około 700 pozycji. Zawiera on elementy i podzespoły automatyki, palników, oraz wyposażenia kotłów firmy Viessmann produkowanych od lat 80 -tych do chwili obecnej. Gwarantuje to stuprocentową skuteczność w realizacji zleceń serwisowych.

 

Podstawą sprawnie przeprowadzonych prac jest właściwa i precyzyjna diagnostyka urządzenia. Jest ona przerowadzana przy użyciu odpowiednich urządzeń elektronicznych. Należą do nich : wysokiej klasy analizator spalin, elektroniczne mierniki ciśnienia i temperatury, multimetr do pomiarów elektrycznych, oraz przenośny laptop wraz z oprogramowaniem diagnostycznym do regulatorów i systemu zdalnego nadzorowania pracy kotłowni.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 
  • Lewandowski Marcin +48 506 394 658
  • Miksa Remigiusz        +48 503 173 077

 

Serwis gwarancyjne i pogwarancyjny  Ulrich  
  • Borowski Dariusz + 48 698 673 077

<< powrót
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak
być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami przed dokonaniem zakupu. Do góry