UWAGA: OD 1 KWIETNIA CENY ELEMENTÓW I URZĄDZEŃ FIRMY VIESSMANN +5,5% (ZMIANY CEN NA STRONIE SĄ W TRAKCIE RALIZACJI)

Witamy na naszej stronie internetowej


Początki działalności firmy CENTROSAN datują się na rok 1990. Od tego czasu firma przeszła dynamiczny rozwój, zyskując doświadczenie i uznanie klientów i dostawców, w wyniku tego jesteśmy jednym z nielicznych partnerów firmy VIESSMANN - lidera techniki grzewczej na świecie. Dzięki stałemu szkoleniu personelu posiadamy wszystkie uprawnienia jakie nadaje firma VIESSMANN i możemy świadczyć pełen zakres usług: od montażu, przez uruchomienie, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wkraczjąc w trzecie tysiąclecie firma nasza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiła również sklep internetowy.

 

Salon Firmowy CENTROSAN prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kiladziesiąt inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych.

 

 

Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno.

 

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe.

 

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą VIESSMANN realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Oferujemy naszym Klientom szeroką gamę usług:

  • projektowanie instalacji C.O.

  • montaż instalacji C.O.

  • montaż kotłowni: małej, średniej i dużej mocy

  • montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

  • montaż centralnych odkurzaczy

 

 

  • montaż pomp ciepła

  • montaż kolektorów słonecznych

  • montaż wentylacji mechanicznej (rekuperacja)

  • uruchamianie urządzeń VIESSMANN

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny VIESSMANN

 

Zapraszamy do indywidualnych negocjacji pod adresem mailowym info@centrosan.pl
bądź pod numerem telefonu (22) 737 08 28

                


WYBRANE PRODUKTY W PROMOCYJNYCH CENACH

Fotka towaru
1 286,19  PLN NETTO
Producent
WIĘCEJ
Fotka

2014-12-31  Wyprzedaż

Grupa artykułów związana z wyprzedażą końca roku 2016   grzejniki pokojowe, łazienkowe, zawory regulacyjne oraz inne artykuły ... więcej »

2012-04-06
LUXRAD - modele grzejników

2012-03-14
LUXRAD - lista produktów - grupa grzejników pokojowych

2012-03-13
LUXRAD - lista produktów - grupa grzejników łazienkowych

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak
być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami przed dokonaniem zakupu. Do góry