Usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie

Firma CENTROSAN świadczy najwyższej klasy usługi hydrauliczne oraz instalacyjne na terenie Piaseczna i okolicznych miejscowości. Fachowa i miła obsługa w połączeniu z solidnością i szybkością działania to, z całą pewnością nasze największe atuty, na których opieramy swoją działalność. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które nieustannie dąży do podnoszenia jakości wykonywanych usług, dlatego stale rozszerzamy zakres naszej oferty, jak również dbamy o regularne podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu hydraulików i instalatorów.

Dysponujemy wszelkimi, wymaganymi pozwoleniami, które uprawniają nas do wykonywania zawodu. Ponadto systematycznie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów materiałów i urządzeń, które wykorzystujemy w codziennej pracy, dzięki czemu zdobywamy cenne doświadczenie, potwierdzone licznymi certyfikatami. Niemniej jednak, najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych przez CENTROSAN usług są referencje naszych Klientów, będące odzwierciedleniem ich satysfakcji ze współpracy z nami.

Profesjonalni hydraulicy z Piaseczna

Zawód hydraulika czy instalatora należy do grupy najbardziej odpowiedzialnych zajęć. Nieodpowiednio skonstruowana instalacja wodna kanalizacyjna lub grzewcza może być nie tylko nad wyraz irytująca, ale co gorsza może spowodować spore straty finansowe. Nie mówiąc już o instalacjach gazowych czy kotłowniach, które wykonane niestarannie bądź niezgodnie z obowiązującymi normami mogą być po prostu niebezpieczne dla naszego zdrowia, a nawet życia.

Szanowni Państwo powierzając nam wykonanie instalacji hydraulicznej w Waszych domach, zyskujecie coś więcej, jak tylko najlepszej klasy specjalistów, którzy szybko i dobrze zrealizują zlecone prace…zyskujecie spokój na wiele lat! Jesteśmy bowiem fachowcami, którzy wdrażając lub projektując rozwiązania instalacyjne korzystają z wieloletniego doświadczenia i niebagatelnej wiedzy.

Specjalizujemy się w montażu:

null

Pomp ciepła

null

Kotłów kondensacyjnych

null

Kolektorów słonecznych

null

Kotłowni małej, średniej i dużej mocy

null

Wentylacji mechanicznej

null

Kominków z płaszczem wodnym

null

Ogrzewania podłogowego

null

Instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej

Cennik usług

MONTAŻ KOTŁOWNI

DO 35kW

od 2000zł
do 3500zł

MONTAŻ KOMINKA

Z PŁASZCZEM WODNYM

od 1500zł
do 2500zł

MONTAŻ

KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH

od 3000zł
do 4000zł

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

od 40zł/m2
do 50zł/m2

MONTAŻ GRZEJNIKA

(standard)

od 100zł/szt
do 150zł/szt

MONTAŻ SZAFKI

I ROZDZIELACZA

od 300zł/szt
do 400zł/szt

WYKONANIE

PODEJŚCIA WOD-KAN

od 100zł/szt
do 200zł/szt

BIAŁY MONTAŻ

(UMYWALKI, WC, BIDET, BATERIA)

od 150zł/pkt
do 250zł/pkt

DEMONTAŻ STAREJ

INSTALACJI HYDRAULICZNEJ

od 50zł/pkt
do 100zł/pkt

DEMONTAŻ STARYCH

PUNKTÓW SANITARNYCH

od 40zł/pkt
do 100zł/pkt

MONTAŻ STELAŻA

(WC, BIDET, UMYWALKA)

od 300zł/szt
do 400zł/szt

INSTALACJA

CENTRALNEGO OGRZEWANIA

od 150zł/pkt
do 250zł/pkt

*podane ceny są canami netto

Przy zakupie materiału wraz z usługą montażu istnieje możliwość skorzystania z preferencyjnej stawki VAT - 8%